Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 961 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 4 - IZBOVÝ 98 M2 BUNGALOV S TERASOU NA POZEMKU 325 m² SOKOLOVCE

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Sokolovce
Ulica
Sokolovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
98 m2
Celková plocha
116 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
10.02.2024
Aktualizované
13.06.2024
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

189650 - Len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany v obci Sokolovce ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov, pričom štvrtá izba je alternatívnym riešením miesto garáže. Dom bude dokončený vo vyhotovení štandard cca v lete 2024.

youtube.com/watch?v=u5QVQv-cO2U

Dom so zastavanou plochou 118 m2 je postavený v tichej časti obce na rovinatom pozemku o rozlohe 325 m2. Dom je prízemný, jednopodlažný s celkovou podlahovou plochou 98,5 m2 + zastrešená otvorená terasa o výmere 18,5 m2 a zastrešené parkovacie miesto o výmere 20 m2.

Dispozícia: zádverie 6,8 m2, chodba 5 m2, technická miestnosť 4,2 m2, obývačka s kuchyňou 28 m2, izba 12 m2, spálňa 15 m2, izba (garáž) 20 m2, kúpeľňa 6 m2, WC 1,5 m2 a terasa 18,5 m2.

Pôdorys nájdete vo fotogalérii. 

Základová platňa je železobetónová, obvodové múry sú z porobetónových tvárnic PORFIX hr. 30 cm, potery sú liate anhydridové alebo betónové, fasáda domu je zateplená 15 cm grafitovým polystyrénom, v interiérovej časti sú steny vápenocementové a stropy sadrokartónové so zateplením s výstupom do sčasti pochôdzneho podkrovia, všetky okná aj vchodové dvere sú plastové s izolačným trojsklom, strecha domu je valbová so strešnou krytinou Terran. 

Vykurovanie je v celom dome zabezpečené podlahovým kúrením s elektrickým kotlom alebo tepelným čerpadlom. Dom je napojený na elektrinu, vodovod, kanalizácia je odvedená do žumpy. V dome je príprava na klimatizáciu aj fotovoltaiku. Vedľa domu sú 3 parkovacie miesta (z toho jedno parkovacie mieste zastrešené)

VÝHODY: nízke prevádzkové náklady, tiché prostredie, možnosť turistiky, cykloturistiky, rybolovu, kúpania v iba 5 km vzdialenom letnom termálnom kúpalisku Koplotovce, dobrá občianska vybavenosť: škola, škôlka, potraviny, pošta, stavebniny, BUS. Maklér odporúča!

Cena 250 000 € 

Ponúknite vlastnú cenu

Viac informácií Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky