Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový rodinný dom v blízkom centre, Piešťany

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Hoštáky
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.06.2023
Aktualizované
15.07.2024
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

188964 - Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 100m2, nachádzajúci sa v blízkom centre mesta Piešťany na pozemku o ploche 170m2.

Nehnuteľnosť bola postavená v 60-tich rokoch a v roku 2016 bola urobená kompletná rekonštrukcia, (nové omietky, maľovky, nové laminátové podlahy, dlažby a obklady, nové plastové okná s vnútornými žalúziami, elektroinštalácia, nové vnútorné dvere, vchodové-bezpečnostné, nové kúrenie, radiátory a plynový kotol, vo dvore bola uložená zámková dlažba).

Dispozícia RD:

Prízemie- vstupná chodba, priestranná obývačka, kuchyňa, dve spálne, kúpeľňa (sprchovací kút, umývadlo), samostatné WC

Poschodie - možnosť vybudovať podkrovný apartmán so samostatným vstupom z dvora cca 60m2, (staticky potvrdené).

Dom je napojený na obecný vodovod, elektriku (230/400V), verejnú kanalizáciu a plyn. Kúrenie v dome je teplovodné-radiátory (nový plynový kotol Protherm-Tiger). Podlahy v izbách nové laminátové, v kuchyni, chodbe a v kúpeľni-nové dlažby. Na pozemku je bezproblémové parkovanie (2-3 autá). V novembru 2023 kompletná rekonštrukcia strechy, nová krytina, oplechovanie a zvody!!!

Výhody: tichá lokalita, slnečný, škola, škôlka, nákupné centrum -"Kocka", Billa, Lidl, cca10min pešo do centra, v blízkosti autobusová a vlaková stanica.

Cena: 194 990 € pri vážnom záujme dohoda na cene možná.

Viac informácií ohľadne tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo na mail adrese filkas@vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy " "

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Ďaľších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky