Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×

Exportujte svoje ponuky k nám a zadarmo

Ste realitná kancelária ktorá používa backOFFICE® alebo Realsoft? Exportujte svoje ponuky k nám jednoducho! Aktuálne u nás nájdete vyše 383 tisíc nehnuteľností z celého Slovenska. Z toho dôvodu by sme Vás chceli informovať, že inzerovať môžete aj u nás a navyše ZADARMO.

Používatelia backOFFICE®:Exportujte k nám vaše dáta pomocou nasledujúceho návodu:
  1. Prihláste sa do backOFFICE® na odkaze https://www.backoffice.sk/prihlasenie.
  2. Kliknite na svoj PROFIL.
  3. Následne kliknite na button API rozhranie, ktorý sa nachádza úplne vpravo.
  4. Nakoniec vyplňte názov účtu, napr. prepre.sk
Následne backOFFICE® vygeneruje Consumer key a Consumer secret, ktoré nám zašlite na info@predajprenajom.sk aj s názvom realitnej kancelárie. Po zadaní API kľúčov dostaneme povolenie zobrazovať vaše ponuky.
 

Používatelia Realsoftu:Toto video vás prevedie krok za krokom pri nastavení exportuV jednom z krokov budete vyzvaní na zadávanie mena a hesla. Tu musíte zadať emailovú adresu a heslo, ktorým ste sa registrovali na našej stránke. (Preto k exportu z Realsoftu musíte mať registráciu aj u nás.)

Upozornenie: export z Realsoftu sa robí pravidelne, ale prvý export môže potrvať aj 12 hodín. Najistejší spôsob je prvý export vykonať ručne. Ak neuvidíte svoje inzeráty na našej stránke do 24 hodín, kontaktujte nás prosím.