Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×

Náš tím tvoria:

Milan Bardún – marketing

Vyštudovaný záhradný architekt, autor mnohých cestopisov a fanúšik online marketingu.

Tamara Antalová – marketing

Študuje mediálnu komunikáciu, no najviac ju zaujíma práve marketing. Baví ju flexibilná a kreatívna práca, písanie, fotografia.

János Csomós – programátor

Veľký fanušík weboých aplikácií a worldwide webu. Skončený na FMFI UK. Zameriava sa na optimalizáciu databáz a na vyhľadávacie algoritmy.

Róbert Bosák– redaktor

Mladý autor s nadšením pre široké spektrum tém. Jeho štýl písania sa vyznačuje priamočiarym prístupom ku koreni veci, pričom cieľom tvorby je inšpirovať čitateľa a ponúkať mu riešenia.

Viktória Vargová – redaktor

Blogerka a copywriterka s príjemným úsmevom, ktorá vždy vymyslí niečo originálne.

Kristína Jánošová – zák. servis

Office manažérka s viac ako trojročnou skúsenosťou v administratíve, zákazníckom servise a plánovaní. Priateľská, organizovaná s pozitívnym prístupom s veľkou vášňou pre hudbu a prírodu.