Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Moravany nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Piešťanská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
133 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
21.09.2022
Aktualizované
08.04.2024
Cena 0,00 €
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

180502 - Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný, čiastočne podpivničený 4 izbový rodinný dom s ÚP cca 140m2, postavený na pozemku o veľkosti 839 m2, nachádzajúci sa v obci Moravany nad Váhom, len 4 kilometre od kúpeľného mesta Piešťany. Dom je postavený z tehly a v roku 2016 prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bola rekonštruovaná strecha, uložená nová krytina a odkvapový systém, bol komplet zateplený s novou fasádou a spravené nové oplotenie a uložená zámková dlažba na dvore. Na dome boli osadené nové plastové okná, interiérové a vchodové dvere, v interiéri uložené nové plávajúce podlahy a dlažby, stierky, maľovky. Na pozemku sú postavené dva hosťovské domčeky o výmeroch cca 30m2, ktoré prešli rekonštrukciou v roku 2020, (s možnosťou prenájmu).

Dispozícia RD: vstupná chodba, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, samostatná izba s kúpeľňou, dve izby, kuchyňu s obývačkou a vstup na krytú terasu.

Domčeky: priestranná izba, sprchovací kút s WC a umývadlo, terasa s posedením

Dom a aj hosťovské domčeky sú napojené na IS: obecný vodovod, elektrika (240/400V), kanalizácia. Vykurovanie je elektrické - infra žiariče, klimatizácia. Parkovanie pred domom a vo dvore.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, len pár minút od kúpeľného mesta. Obec s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou( lekár, pošta, potraviny, škôlka, škola, prímestská doprava....

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese >filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania 
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903 641 632

Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky