Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj: Rodinná vila v Piešťanoch, Gaštanová ulica

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Gaštanová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Celková plocha
295 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.06.2024
Aktualizované
15.07.2024
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

video obhliadka: youtu.be/mnyGnXtKTJ8

189886 - Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v južnej časti Piešťan, na Gaštanovej ulici. Dom je situovaný na rovinatom, oplotenom pozemku v tvare obdĺžnika o veľkosti 638 m2. Zastavaná plocha domu je 108 m2, podlahová plocha všetkých troch podlaží je cca 240 m2. Tento trojpodlažný dom zo 60. rokov bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2001 a ponúka tri samostatné bytové jednotky. V rámci rekonštrukcie bola realizovaná nadstavba poschodia, zateplenie fasády 5cm polystyrénom, nová valbová strecha so strešnou krytinou BRAMAC, plastové okná s vonkajšími žalúziami, nové podlahy, drevené schody na poschodie, klimatizácia v celom dome. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a radiátormi. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je plynové, dom je klimatizovaný. Vedľa domu je garáž s automatickou bránou spojená s letnou kuchyňou, izbou a kúpeľňou o celkovej výmere cca 55 m2. Parkovanie je možne okrem garáže tiež pred garážou alebo pred domom. Záhrada je lemovaná okrasnými drevinami s trávnikom a čerešňou.

D I S P O Z Í C  I A:

Polozapustený suterén:
• schodisko
• kotolňa
• 2x spálňa
• sklad
• kúpeľňa s WC
• kuchynka

Vyvýšené prízemie:
• predsieň
• samostatné WC
• vestibul so schodiskom 
• priestranná obývačka
• kuchyňa s jedálňou
• izba s vlastnou kúpeľňou a WC

Poschodie:
• medziposchodie s balkónom
• chodba s výstupom do podkrovia
• kúpeľňa so sprchovým kútom a WC
• 2x spálňa
• priestranná spálňa s kúpeľňou

Predáva sa kompletne zariadený ako vo fotogalérii. Pripojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Dom ponúka veľkorysý priestor pre viacgeneračné bývanie alebo možnosť využitia na prenájom jednotlivých bytových jednotiek. Výborná lokalita v tichej časti Piešťan zabezpečuje pokojné bývanie s rýchlou dostupnosťou do centra mesta.

Cena 360 000 €

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo e-mailom na moravcik@vasereality.sk

Neváhajte a príďte sa pozrieť na váš nový domov.

Predávate/kupujete svoju nehnuteľnosť sám, ale netrúfate si na všetky fázy realitného obchodu? Radi Vám pomôžeme tam, kde si nie ste istý.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky