Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný podpivničený rodinný dom 5+5, Banka pri Piešťanoch

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Banka
Ulica
Tehelná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
260 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.10.2020
Aktualizované
30.05.2023
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

179147 - Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný priestranný, čiastočne podpivničený 5 izbový rodinný dom postavený na vlastnom pozemku o veľkosti 440 m2, nachádzajúci sa v obci Banka, len 1 kilometer od kúpeľného mesta Piešťany. Dom je postavený z tehly a Ytongu (nadstavba), a v roku 2019 prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bolo prerobené celé prízemie, elektroinštalácia, urobená bola nadstavba, nová strecha, uložená nová krytina a odkvapový systém. Rodinný dom bol komplet zateplený s novou fasádou. Na dome boli osadené nové plastové okná, interiérové a vchodové dvere, v interiéri na prízemí uložené nové plávajúce podlahy a dlažby, spravené nové elektrické kúrenie. Dom má na prízemí jednu kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Súčasťou domu je aj letná kuchyňa s prípojkami vody a odpadu a vykurovaním na tuhé palivo. Prízemie domu je vykurované elektrickým kúrením, ale je tu možnosť prikurovania pieckou, ktorá sa nachádza v obývačke. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS. Dom sa predáva čiastočne zariadený s novu kuchynskou linkou vyrobenou na mieru. V pivnici sa nachádza jedna zariadená miestnosť, skladový priestor a bojler na ohrev TÚV.

Zrušením povalového priestoru a nadstavbou vznikla nová bytová jednotka s obývacou izbou spojenou s kuchyňou, dvomi spálňami, dvomi kúpeľňami a šatníka. V nadstavbe, ktorú treba dokončiť a môže aj mať samostatný vchod zo zadnej časti domu, je spravená elektrika, dotiahnutá voda a odpady. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci s dobrou občianskou vybavenosťou. IDEÁLNE BÝVANIE pre viacčlennú rodinu, alebo podnikanie, len pár minút od centra kúpeľného mesta. Maklér odporúča!! Pri vážnom záujme dohoda na cene možná.

Cena - 249 990 €

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese >filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania 
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903 641 632

Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej Republiky.