Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 955 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ RODINNÝ DOM S POZEMKOM 900 M2 MORAVANY NAD VÁHOM

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.03.2024
Aktualizované
13.06.2024
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

videoobhliadka: youtube.com/watch?v=TOz87x8s7E4

178769 - Len 3 km od kúpeľného mesta Piešťany v centre obce Moravany nad Váhom ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s pozemkom o výmere 900 m². 

Dom je situovaný v centrálnej časti obce na rohu hlavnej a vedľajšej ulice, pozemok je slnečný a rozprestiera na slnečnom, rovinatom oplotenom pozemku o výmere 900 m2. Dom je samostatne stojaci, čiastočne podpivničený s valbovou strechou.  

Pôvodná predná časť domu bola postavená približne v r. 1920 z nepálenej tehly, pričom obvodové múry hr. 45 cm boli neskôr obmurované kantovkou. Novšia zadná časť domu bola pristavená približne v r. 1970 z pálenej tehly hr. 45 cm a priečky hr. 15 cm a tiež murovaná garáž ako prístavba. 

Dispozične pozostáva v prízemí z chodby, obývacej izby, kuchyne, špajze, dvoch spální, jedálne, pracovne, kúpeľne, WC a schodiska do podkrovia, v suteréne z letnej kuchynky, kúpeľne a vinárne. Podkrovie je momentálne využívané len ako odkladací priestor.

Zastavaná plocha domu je 133 m2, úžitková plocha domu na prízemí je cca 100 m2. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii z r. 2008 až 2010, okná sú plastové s izolačným dvojsklom v imitácii dreva, vchodové dvere plastové, nová strešná krytina BRAMAC na pôvodnom krove, stropy v prednej časti sú znížené sadrokartónovou konštrukciou so zateplením a s bodovým osvetlením, v zadnej novšej časti sú stropy keramické s miako vložkami, podlahy sú v izbách drevené a bambusové parkety, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Celý dom je vykurovaný plynovým kotlom zn. LEIBER umiestneným v kotolni a liatinovými radiátormi. Dom  je suchý, odizolovaný injektážou proti vlhkosti, bez zjavných statických porúch. V dome sú zavedené všetky IS: elektrina 220/380V, plyn, mestský vodovod a žumpa. Obecná kanalizácia je privedená na pozemok. Pred domom je malá predzáhradka, za domom je udržiavaná ovocná záhrada s množstvom ovocných stromov s vlastnou narážanou studňou. Parkovanie je možné na pozemku vo dvore, v garáži alebo pred domom. K nehnuteľnosti vedie asfaltová prístupová cesta. Oplotenie je realizované od hlavnej cesty múrom a od susedov betónovými stĺpikmi s pletivom.

Obec Moravany nad Váhom je obcou s kompletne vybudovanou infraštruktúrou. Obec má úplný rozvod plynu, vody a kanalizačnú sieť. Je tu základná škola so školským areálom, materská škola, potraviny, cukráreň, kultúrny dom, obecná knižnica, ambulancia praktického lekára pre dospelých, futbalový štadión, dom seniorov, autobusová stanica, stavebniny. V súčasnosti žije v obci cca 2500 obyvateľov.

CENA: 220 000 € + dohoda

Treba vidieť!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk 

Právny servis je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk