Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný rodinný dom, bungalov-novostavba, Banka

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Banka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
22.11.2023
Aktualizované
15.07.2024
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

189520 - Ponúkame na predaj 6-izbovú novostavbu rodinného domu typu Bungalov (ÚP cca 150m2), nachádzajúci sa na pozemku s plochou 562m2 v novovybudovanej lokalite obce Banka pri Piešťanoch. Rodinný dom má priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou, terasu, vstupnú chodbu, 5 izieb, 4 kúpeľne a technickú miestnosť. V každej miestnosti je predpríprava pre klimatizáciu, v obývacej izbe na krb. V celom dome sú dokončené podlahy-dlažba, v kúpeľniach obklady. Novostavba je napojená na obecný vodovod, kanalizáciu a elektrinu. Interiér nehnuteľnosti si musí nový vlastník dokončiť podľa vlastných predstáv (sanitu v kúpeľniach, dvere a obložky, kuchynskú linku....)

Rodinný dom sa nachádza v obci s dobrou občianskou vybavenosťou ( ZŠ, MŠ, reštaurácie, potraviny, obecný úrad, lekári, MHD..),v tichej lokalite, v zástavbe nových domov.

Viac informácií ohľadne tejto nehnuteľnosti Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo na mail adrese filkas@vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "B".

- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky