Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 414 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM 7+2 S POZEMKOM 700 M2, PIEŠŤANY, FLOREÁT

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Floreát
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Celková plocha
270 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.10.2022
Aktualizované
22.07.2024
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

*LEN U NÁS*

180539  - Kúsok od centra kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom, postavený z tehly a kvádra v 70-ich rokoch na rovinatom, oplotenom pozemku o šírke 14 m a dĺžke 50 m, o celkovej rozlohe 700 m2. Dom bol neskôr v r. 1990 čiastočne zrekonštruovaný. Dom má zastavanú plochu 145 m2 a dispozične pozostáva z jedného podzemného podlažia a dvoch nadzemných podlaží.

V polo zapustenom suteréne je skladové priestory o výmere 110 m2.  Vo vyvýšenom prízemí /110m2/ je kuchyňa, obývacia izba, dve spálne, kúpeľňa, 2x WC, chodba a schodisko. Na poschodí /120m2/ je kuchyňa, obývacia izba, 3x spálňa, kúpeľňa, WC a loggia.  Nehnuteľnosť je situovaná vo vyhľadávanej atraktívne časti mesta Piešťany, chôdzou  len 5 minút do centra.

Dom má pôvodné drevené okná, pôvodnú opravovanú strechu z hydroizolačných pásov, v súčasnosti je v stave ako vo fotogalérii. Možný vjazd autom do dvora a garáže stojacej za domom.  Orientácia domu je východná. Do domu sú zavedené všetky IS vrátane kanalizácie a studne. Nehnuteľnosť je bez záložných práv a kúpou ihneď voľná. Treba vidieť ! Maklér odporúča!

Cena: 320 000 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk

Viac ponúk nájdete na vasereality.sk