Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bytový dom v centre mesta Piešťany

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Kukučínova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
580 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
12.06.2024
Aktualizované
15.07.2024
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

189898 - Ponúkam na predaj štvorpodlažný bytový dom v priamom centre mesta Piešťany s dvomi priestrannými bytmi. ÚP každého bytu je cca 150m2. Bytový dom je celý podpivničený s plochou cca 145m2 a nachádza sa tam šesť miestnosí, 2 plynové kotle, pre každý byt samostatné vykurovanie. Podkrovie o výmere cca 140m2 je zrekonštruované (nová strecha elektrika) a je možnosť na zriadenie podkrovného bytu.

Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2012 ( nová elektroinštalácia, nové plastové okná s vnútornými žaluziami, nová strecha a fasáda domu, kúpeľne, podlahy, dvere...).

V zadnej časti domu je terasa cca 20m2. Postavený je z tehál cca v roku 1900.

Nehnuteľnosť, nakoľko sa nachádza vo výbornej lokalite, má široké využitie:

- dva veľkometrážne byty ( tri pri zriadení bytu v podkroví) so suterénom

- priestory pre podnikanie spojené s bývaním

- investičné využitie-prenájom

- kancelárie (prízemie).......

Majiteľ ma znalecký posudok z roku 2023, ktorý je k dispozícii (nahliadnutiu).

Viac info pri osobnom stretnutí pri obhliadke.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky