Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba- rodinný dom pred dokončením, Sokolovce

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Sokolovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
26.11.2021
Aktualizované
29.05.2024
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

180004 -  Ponúkam na predaj holodom, dvojpodlažnú novostavbu 4-izbového rodinného domu, len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany.
Rodinný dom je postavený na rožnom rovinatom pozemku o celkovej výmere cca 400 m2. Plocha: zastavaná 112m2 + 24m2 terasa na prízemí + 24 m2 terasa na 1. poschodí,  úžitková cca 200m2.

Dispozícia rodinného domu:

Prízemie-vstupná chodba(predsieň), technická miestnosť, obývačka s kuchyňou a špajzou , hosťovské WC, kúpeľňa a terasa,

1. poschodie-3x spálňa, kúpelňa s WC, chodba, terasa

Stavba bola postavená v roku 2021 z Porfixu o rozmeroch 14m x 8m. Stropy: prízemie - železobetónový, 1.poschodie - drevené stropnice, strecha domu je rovinatá, zateplená s hydroizoláciou Fatrafol. Na dome sú osadené plastové okná s trojsklom a vstupné dvere, zateplená a dokončená vonkajšia fasáda, spravené rozvody vody a odpadu, komplet elektroinštalácia, omietky, /pripravené podklady na poter (16cm zateplenie podláh), príprava na elektrické podlahové vykurovanie, vsetko v cene/.
Inžinierske siete - plyn, elektrina 220V / 400V,  sú na hranici pozemku, obecný vodovod pred pozemkom, kanalizácia v obci nie je, treba riešiť buď žumpou, alebo ČOV.
Výhody: slnečný, škola, škôlka, autobus, rybolov, turistika, cykloturistika.

Rodinný dom sa predáva ako holodom, možnosť dokončiť firmou ktorá dom stavala podľa požiadaviek a výberu tovaru nového vlastníka.

Možnosť dokončenia stavby stavebníkom podľa projektu, ale aj podľa vlastných predstáv. Projektová dokumentácia bez problémov k nahliadnutiu ...Cena po dokončení stavby na kľúč je 184 990 €


Viac informácií ohľadne tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo na mail adrese filkas@vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky. Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy " "

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Ďaľších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky