Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*REZERVOVANÉ* VEĽKÉ KOSTOĽANY 6 IZB. RODINNÝ DOM S BAZÉNOM s POZEMKOM 540 M2

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
P. Jilemnického
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
05.05.2022
Cena 199 900,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj 6-izbový rodinný dom vzdialený len hodinu od Bratislavy v obci Veľké Kostoľany, okr. Piešťany. Rodinná vila po rozsiahlej rekonštrukcii je situovaná na slnečnom, južne orientovanom pozemku o rozlohe 538 m² v tichej ulici v blízkosti centra obce. Dom bol postavený v r. 1975 až 1978 s dvomi nadzemnými podlažiami a suterénom so sedlovou strechou, ktorý bol neskôr v r. 2008 až 2017 postupne rekonštruovaný. Dom aj celá záhrada a okolie domu prešli v tom čase kompletnou rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane vybudovania externého bazénu s posuvným zastrešením a terénnych úprav. V rámci rekonštrukcie boli všetky okná vymenené za plastové s izolačným dvojsklom. Strešná krytina je asfaltový šindeľ. Obvodové steny hr. 375 mm sú zateplené polystyrénom hr. 5cm s fasádnou tenkovrstvou omietkou BAUMIT. V dvoch izbách sú vstavané skrine RollDoor. Vykurovanie je ústredné, teplovodné s novým plynovým kotlom umiestneným v kotolni v suteréne a liatinovými radiátormi. TÚV je z nového elektrického bojlera. Dom je možné využiť pre väčšiu rodinu alebo na podnikanie /ubytovanie/. Rodinná vila ponúka súkromie a relax v krásne upravenej záhrade s okrasnými a úžitkovými drevinami a kvetmi. Vstupná kovaná brána je automatická diaľkovo ovládaná. Pred domom je okrasná predzáhradka.  Dom sa predáva nezariadený, komplet vyprataný.

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Rozmer pozemku je 17,5 m x 31 m. Rozmer domu je 13 m x 11 m, zastavaná plocha domu 143 m2 a podlahová plocha všetkých troch podlaží je 300 m2(3x 100m2) + 2x balkón 2x10 m2 .

Dispozícia I. NP:  vstupná hala so schodiskom, chodba, šatník, špajza, kuchyňa s výstupom na vonkajšiu krytú terasu, ktorá poskytuje dostatok súkromia, veľké obývačka s krbom, spálňa, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC, balkón.

Dispozícia poschodia: 3x spálňa, 1 x spálňa s medzipodlažím a klimatizáciou, krytá terasa, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC a balkón.

Dispozícia suterénu:  4x sklad, dvojgaráž a kotolňa a schodisko s výstupom do dvora. 

Parkovanie je riešené dvojgarážou a pred garážou je parkovacia plocha zo zámkovej dlažby. Za domom je podpivničený sklad na náradie a hospodárska budova s markízou. Všetky plochy, chodníky, terasa a ostatné spevnené plochy sú vydláždené keramickou alebo zámkovou dlažbou. 

Výhody: Obec s výbornou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, lekár, lekáreň, pošta, banka, bankomat, obchody, domov pre seniorov, lekáreň, zdravotné stredisko, kaderníctvo, kozmetický salón, stavebniny, autoservis, Jednota, pohostinstvo, pekný výhľad, tiché prostredie, krb. Len 16 km od kúpeľného mesta Piešťany a 20 km od krajského mesta Trnava.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, zemný plyn, vodovod, obecná kanalizácia, vlastná studňa, Mesačné náklady na energie sú cca 150 euro.

Cena 199 900 €

Maklér odporúča - v prípade záujmu radi zabezpečíme obhliadku.

Viac informácií Vám radi poskytneme na tel. č.: 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk
Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Číslo ponuky: 178991 

Právny servis je zdarma.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk