Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VÝNIMOČNÁ PONUKA ZA SUPER CENU ! LUXUSNÁ VILA, NOVOSTAVBA, PIEŠŤANY - FLOREÁT

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Hlboká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
330 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
7
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.07.2022
Aktualizované
15.08.2022
Cena 599 000,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VÝNIMOČNÁ PONUKA !!!

179829 - VAŠE REALITY ponúka na predaj v kúpeľnom meste Piešťany luxusnú rodinnú vilu v lukratívnej časti Floreát.  Dom bol postavený v roku 2009, je samostatne stojaci, dvojpodlažný s valbovou strechou na pozemku o výmere 651 m2 Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Úžitková plocha domu je cca 330 m2.  Samostatná garáž má výmeru 34 m2. Dispozične pozostáva zo 7 obytných miestností, priestrannej dennej časti s halou, jedálňou a kuchyňou, príslušenstvo tvorí 3 x kúpeľňa, 3 x WC, komora, pivnica výmery 27 m2. V záhrade si doprajete relax v murovanom altánku obklopenom okrasnou záhradou s automatickým zavlažovacím systémom, s množstvom vzácnych drevín.. Celý dom je postavený vysoko kvalitných materiálov a nadštandardne zariadený (mramor, pravý kameň, drevo a pod.

Nehnuteľnosť uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Celý objekt je samozrejme zabezpečený kamerovým systémom. Do centra mesta je to 10 minút chôdze.


Cena 599 000 € + dohoda

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

 Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov je energetická trieda "B "

Ďaľších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk