Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

SUPER CENA! RODINNÝ DOM 6+1 S WELLNESS PIEŠŤANY

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Celková plocha
240 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Pridané
15.05.2018
Aktualizované
27.10.2021
Cena 249 000,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175827 - V tichej časti Piešťan ponúkame na predaj prízemný 6 izbový rodinný dom v radovej zástavbe s obytným vyvýšeným suterénom, s wellnessom, terasou a uzavretým dvorom, poskytujúcim dostatok súkromia. Dom bol postavený v r. 1995 a neskôr komplet zrekonštruovaný v r. 2006 až 2008. Obvodové steny sú z tehlobloku hr. 44 cm zateplené 10 cm polystyrénom a novou fasádou. Stropy sú keramické. Okná sú všetky plastové so žalúziami, strecha plochá vyspádovaná zateplená 20 cm polystyrénom s PVC izoláciou FATRAFOL. Dispozícia vyvýšeného prízemia: vstupná chodba, priestranná kuchyňa s výstupom na terasu, obývacia izba s krbom a jedálňou s výstupom na terasu, chodba, spálňa so šatníkom, menšia izba so vstupom do suterénu, kúpeľňa so sprchovým kútom, rohovou vaňou, dvojumývadlom a WC, schodisko do suterénu a väčšia nedokončená izba (pôvodne garáž). Dispozícia vyvýšeného suterénu: pracovňa, spálňa, kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, izba s výstupom do prízemia, šatník, práčovňa, špajza, samostatné WC, kotolňa, sauna, wellness miestnosť s odpočivárňou a chodba s výstupom na dvor. Kúrenie je zabezpečené dvomi tepelnými čerpadlami s možnosťou dokurovania plynovým kondenzačným kotlom alebo dvoma krbmi na tuhé palivo. K ohrevu teplej vody dopomáhajú solárne panely umiestnené na streche domu.  Plocha: úžitková plocha prízemia 110m2, úžitková plocha suterénu 130 m2, zastavaná plocha 155m2, výmera pozemku 277m2. Podlahy: plávajúca, keramická dlažba. Steny: omietky. Stropy sadrokartón. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, umývačka, mikrovlnka. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Asfaltová prístupová cesta. Dom je napojený na všetky IS: vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza vlastná narážaná studňa.Výhody: slnečný, tiché prostredie, nízke mesačné náklady cca 130 euro/mesiac, súkromie. Parkovanie je pred domom.

VIDEO: youtube.com/watch?v=KFq0Ar_Nfqk

Cena 249 000 €  /vrátane zariadenia/

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk

. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

 Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky