Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 510 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ...3-izbový rodinný dom s peknou záhradou, Moravany nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Vážska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.07.2020
Aktualizované
01.01.2021
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

178716 - Ponúkam na predaj murovaný 3 izbový rodinný dom typu bungalov, postavený v tichej lokalite rodinných domov, na rovinatom pozemku o ploche 1120m2 v obci Moravany nad Váhom, pár kilometrov od kúpeľného centra mesta Piešťany. Dispozícia domu: vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC, 2 izby, obývačka, kuchyňa s jedálenskou časťou a vstupom na priestrannú terasu. Stavba je postavená s tehloblokov a kvádrov, zateplená ESP-15cm, strop-40cm minerálna vlna a sadrokartón, okná s trojsklom a má úžitkovú plochu 90m2 aprekrytú terasu 25m2. Vykurovanie a ohrev TÚV je plynovým kotlom značky Wiessman. Rodinný dom je napojený na elektrinu 230/400V, obecnú vodu, obecnú kanalizáciu a plyn. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2019. Na povalu sa dostanete stropnými sklápacími schodmi vo vstupnej chodbe, kde sa nachádza úložný priestor. Nehnuteľnosť sa predáva s komplet novým zariadením (zarátané v cene). Rodinný dom je vhodný ako na trvalé bývanie, ako víkendový dom, alebo ako investícia. Obec s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk