Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 031 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný luxusný rodinný dom - Moravany nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Vážska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
320 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
8
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.06.2020
Aktualizované
27.11.2023
Cena 0,00 €
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

178639 - Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Moravany nad Váhom len pár kilometrov od kúpeľného mesta Piešťany. Zastavaná plocha domu je 130m2 a nachádza sa na pozemku o ploche 1130m2. Je dvojposchodový, s obytným podkrovím a suterénom (40m2), postavený z tehál, má osem izieb, dve kuchyne so zabudovanými spotrebičmi, dve priestranné kúpeľne, v izbách sú skrine vyrobené na mieru. Na dome prebehla kompletná rekonštrukcia v roku 2017. Nové drevené euro okná a vchodové dvere (v pivnici plastové okná), laminátové podlahy, parkety, dlažba a obklady, stierky, nové rozvody a kúrenie, novú fasádu so zateplením. V celom dome je zavedená klimatizácia, telefónna prípojka, internet, satelit, videovrátnik a všetky IS. Dom má solárne panely a fotovoltaiku, kúrenie je plynové, možnosť kúrenia krbom /obehové čerpadlo). V suteréne je technická miestnosť, kuchyňa, sauna a vínna pivnica.
Časť dvora za domom – terasa (cca 200m2) je vydláždená zámkovou dlažbou, kde sa nachádza priestranný altánok s posedením a grilom. Zadná časť záhrady je zatrávnená s vysadenými ovocnými stromami, kde sa nachádza aj studňa. Parkovanie je v garáži a ďalšie 4 parkovacie miesta sú možné vo dvore vedľa domu. Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením (okrem obrazov). Mesačné náklady na bývanie sú cca 0 €. Celý pozemok je oplotený. 

Rodinný dom vyhovuje viacčlennej rodine, alebo dvom rodinám. Nehnuteľnosť je bez ďalších investícií.

Cena: 550.000,-€, Pri vážnom záujme možná dohoda na cene.

Viac info, ako aj o cene pri osobnom stretnutí pri obhliadke.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky