Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*LEN U NÁS* 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM + STAVEBNÝ POZEMOK MORAVANY NAD VÁHOM

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
195 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.08.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178769 - Len 3 km od kúpeľného mesta Piešťany v centre obce Moravany nad Váhom ponúkame na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 1428 m². Vo fotogalérii je ukážka možného odčlenenia ďalšieho stavebného pozemku.

 Pôvodný dom bol postavený v r. 1941 a v r. 2001 až 2004 bola k domu realizovaná nová prístavba a nadstavba. Dom je trojpodlažný, pozostáva z obytného suterénu a dvoch nadzemných podlaží, pričom na bývanie je využívané len prvé nadzemné podlažie. Druhé nadzemné podlažie slúži momentálne ako odkladací priestor.

Dispozícia suterénu: izba, šatník, chodba, kotolňa, malá kuchynka, samostatné WC, sprchový kút a pôvodná pivnica na skladovanie zeleniny.

Dispozícia prízemia: zádverie so schodiskom do suterénu, hala s jedálňou, kuchyňa, obývačka s otvoreným kozubom, 3x spálňa, kúpeľňa s WC a terasa s výstupom do záhrady.

Dispozícia poschodia: podkrovie a loggia.

Podlahová plocha prízemia je 110 m2 + terasa 4,5 m2, využiteľná podlahová plocha podkrovia 75 m2 + loggia 6 m2, podlahová plocha suterénu je 70 m2

Novšia časť domu je postavená z tehloblokov o hr. 40 cm, priečky sú keramickej voštinovej tehly a staršia časť domu je murovaná z nepálenej tehly o hr. 60 cm. Sedlová strecha je pokrytá betónovou škridlou BRAMAC. Strop pivnice je železobetónový, monolitický, strop prízemia nosníkový, keramický s MIAKO vložkami. Všetky okná sú plastové s izolačným dvojsklom a žalúziami. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom PROTHERM Medveď, umiestneným v kotolni a radiátormi KORADO. Podlahovou krytinou v izbách sú plávajúce podlahy, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Stropy v dvoch pôvodných izbách sú sadrokartónové a v jednej s tatranským profilom, v novej časti sú vápenocementové omietky. Kúpeľňu s WC a kuchyňu na prízemí treba ešte dokončiť a zariadiť.

Za domom je veľká záhrada na pestovanie ovocia a zeleniny a drevený sklad na náradie. Pozemok je slnečný, rovinatý, celkom oplotený. Zadnú časť pozemku je možné využiť ako ďalší stavebný pozemok. Objekt je napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, zemný plyn, voda, žumpa, kanalizácia je vyvedená na pozemku, ale nie je napojená na dom). Mesačné náklady na energie sú do 150 euro. V obci je výborná občianska vybavenosť: ZŠ,MŠ, zdravotné stredisko, potraviny, pošta, reštaurácie.


CENA: 175 000 € + možnosť dohody

Treba vidieť!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk 

Právny servis je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk