Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 845 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chata / dom 3+1 Vrbové - Čerenec

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Vrbové
Ulica
Cerenec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
116 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.02.2020
Aktualizované
31.03.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178177 - Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný rekreačný dom v okrajovej, tichej časti mesta Vrbové nad priehradou Čerenec.

Rekreačný dom má zastavanú plochu 55m2 a podlahovú plochu 116m2, z čoho plocha prízemia a podkrovia je 77 m2 a plocha garáže s technickou miestnosťou je 39m2. Dom bol zrekonštruovaný v r. 2016 a je samostatne stojaci, dvojpodlažný, celý podpivničený z monolitického betónu, postavený bol z tehly a kvádra, stropy sú železobetónové, strecha je sedlová s krytinou z asfaltového šindľa, strešnými oknami a dvojitým komínom, okná sú plastové s vonkajšími roletami, fasáda aj strecha sú zateplené, podlahy sú plávajúce alebo keramické dlažby, nové vstupné viacvrstvové tepelnoizolačné bezpečnostné dvere, nové obklady v kúpeľni a WC vrátane sanitárnych zariadení. Dispozícia prízemia: vstupná chodba, kúpeľňa, WC, obývačka s výstupom na balkón. Dispozícia podkrovia: 2 x spálňa a chodbička. Dispozícia suterénu: garáž s jamou, spojená s dielňou a kotolňou. Za domom je terasa s posedením. Vykurovanie je veľmi pohodlné a je zabezpečené ekologickým splyňovacím kotlom zn. VIGAS na tuhé palivo, umiestneným v kotolni s liatinovými radiátormi a tiež krbom s krbovou vložkou v obývačke. 

Dom je napojený na elektrinu 220/380V, obecný vodovod a vlastnú žumpu. Dom sa predáva aj so zariadením. Parkovanie je možné pred domom alebo v garáži. K domu vedie asfaltová prístupová cesta.

Dom je vhodný pre rodinu s deťmi alebo aj pre starších ľudí, ktorí žijú na byte a radi trávia voľné chvíle v prírode. Výhodou je, že ak chcete bývať mimo ruchu mesta, je ho možné využívať buď na rekreáciu alebo aj na trvalé bývanie. Je postavený na mierne svahovitom pozemku o výmere 469 m2 z ktorého je nádherný výhľad na okolie. Veľmi pekná nehnuteľnosť, určite odporúčam obhliadku!!!

Cena 99 900 €

Ak máte otázky ohľadom ponúkanej nehnuteľnosti alebo si chcete dohodnúť obhliadku môžete ma kontaktovať na tel. čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky