Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 335 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba + druhý rodinný dom na pozemku 4480m2 - Podolie

Typ
Predaj
Mesto
Podolie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
12.07.2020
Aktualizované
12.04.2021
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

178742 -  Ponúkame na predaj dva rodinné domy ( novostavba a starší, ale zachovalý a udržiavaný rodinný dom ) v peknom  prostredí Podolských  kopaníc, cca 15 km od kúpeľného mesta Piešťany a 11km od Nového Mesta nad Váhom. Slnečný  pozemok, na ktorom sa nachádza aj drevený altánok, murovaná záhradná chatka a hospodárske budovy má plochu 4480m2.

Dispozícia novostavby:

obývacia izba s krbom a sedením, priestranná kuchyňa, 2x spálňa, priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, WC, úložným priestorom a miesto pre práčku. V zadnej časti domu je terasa orientovaná do záhrady. ÚP domu je cca 130m2. Podkrovie je možné upraviť na bývanie - urobená príprava.

Rodinný dom má plastové okná, na podlahách sú laminátové parkety a dlažba. Kúrenie je podlahové-elektrické, možnosť využiť krbové kachle.
Nehnuteľnosť je pripojená na elektriku (230/400V), vodu zo zo studne, kanalizácia je riešená žumpou, dom má pripojenie na satelit aj internet.

Za novostavbou sa nachádza starší dvojpodlažný, 3-izbový rodinný dom, ktorý je v zachovalom a udržiavanom stave, na prízemí s kuchynkou a obývačkou, na poschodí dve izby, kúpeľňa a WC. Dom je napojený na satelit a internet. ÚP domu je cca 80m2.

Za domom sa nachádza hospodárska budova cca 35m2. V záhrade, za hospodárskou časťou je postavený drevený záhradný altánok, ktorý môže slúžiť v letných mesiacoch na posedenie, grilovanie....

V zadnej časti pozemku sa nachádza podpivničená murovaná záhradná chatka s jednou obývacou miestnosťou na prízemí a spálňou s balkónom na poschodí. ÚP je 40m2.

Keďže celá nehnuteľnosť poskytuje dostatok priestoru či už na bývanie, alebo hospodárenie či záhradkárčenie, je možné spojiť bývanie s podnikaním na jednom mieste.

Okolie je vhodné na cykloturistiku, turistiku, hubárčenie.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903 641 632 alebo na e-mail adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania 
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0903 641 632

Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk