Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 175 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na samote s veľkým pozemkom Veľké Kostoľany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Železničná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
876 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
4
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
04.11.2023
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka v exkluzívnom zastúpení klienta na predaj starší poschodový rodinný dom – chalupu s veľkým pozemkom situovanú „na samote“ neďaleko obce Veľké Kostoľany v blízkosti železničnej stanice. Celková výmera pozemku je 2 712 m2, pričom v časti 876 m2 ide o zastavané plochy a v časti 1 836 m2 je pozemok určený ako záhrada a orná pôda – možnosť pestovania plodín. Súčasťou predaja sú ďalšie dve nehnuteľnosti zapísané na liste vlastníctva, a to tzv. maštaľ o rozlohe 129 m2 (v súčasnosti využívané ako šopa na skladovanie) a letná kuchynka o rozlohe 29 m2. Ide o staršiu chalupu s veľmi zachovalými ošetrenými drevenými podlahami, v časti chalupy boli vymenené okná za plastové zvukovo-izolačné, v časti chalupy smerujúcej do dvora sú pôvodné drevené okná. Vykurovanie je vlastným kotlom na tuhé palivo, v izbách sú radiátory resp. možnosť využiť kachle na dokurovanie. Voda je napojená na vlastnú studňu. Odpad je riešený dvoj komorovou žumpou.

Chalupa je k dispozícii k nasťahovaniu ihneď!!! Bez tiarch či záložného práva!!!

3D prehliadka k dispozícii na vyžiadanie!

DISPOZÍCIA CHALUPY:
Chalupa má celkovo 3 obývateľné izby plus príslušenstvo. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, veľká obývačka, spálňa, kuchyňa s jedálenskou časťou a vlastnou tzv. pecou, komora na skladovanie potravín, samostatná toaleta a kúpeľňa. Na poschodí sa využíva 1 izba ako detská spálňa a dve menšie priestory ako odkladacie. Súčasťou chalupy je kotolňa, prístupná z dvora resp. z kuchyne.

Na dvore je umiestnená samostatná pivnica, chalupa nie je podpivničená, nevhlne.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
*výmera pozemku: 2 712 m2
*zastavaná plocha domu: 160 m2
*úžitková plocha domu: cca 200 m2 (plus možnosť rozšírenia podkrovia o ďalšie izby)
*zastavaná plocha hospodárskych budov: 129 m2 (maštaľ - šopa), 29 m2 (letná kuchyňa)
*chalupa = tehlová stavba
*zachovalé ošetrené drevené podlahy
*vlastná kotolňa na tuhé palivo
*nepodpivničená, pivnica samostatne na pozemku
*vlastná studňa, 2 x žumpa (prepojená)
*záhrada 680 m2 plus orná pôda na pestovanie plodín 1156 m2
*možnosť využitia na víkendovú chalupu, celoročné bývanie ale aj ako firmu so skladovacími priestormi, resp. malé hospodárstvo.

CENA: 125.000,- EUR ale aj možnosť dohody na cene pre naozaj reálnych záujemcov!!!!

Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatné hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania.

CELKOVÝ DOJEM:
Klasická veľmi zachovalá čiastočne upravená chalupa s možnosťou okamžitého bývania a postupnej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, s veľkým pozemkom využiteľným aj na pestovanie plodín, pre milovníkov koní, resp. ako menšie hospodárstvo. Nakoľko je situovaná „na samote“ kúsok od bývalej železničnej stanice nikoho nerušíte a nikto neruší vás. Výborná dostupnosť z diaľnice D1, len cca 15 km od zjazdu Červeník smer Madunice.

LOKALITA A OKOLIE:
Obec Veľké Kostoľany disponuje komplexnou občianskou vybavenosťou – obchod, služby, zdravotné stredisko, lekáreň, materská a základná škola, rôzne miestne združenia a detské kluby, kaviarne a reštaurácia. Len 12 km vzdialené kúpeľné mesto Piešťany poskytuje množstvo možností kultúrneho, športového vyžitia, obchodné centrá, ale hlavne možnosť využívať jedinečné služby z oblasti kúpeľníctva a vychýreného piešťanského bahna.

Výborná dostupnosť:

- diaľnica D1 výjazd Červeník: 15 km
- centrum Veľké Kostoľany : 4 km
- Drahovce: 2 km
- Madunice: 4 km
- Piešťany kúpeľné mesto: 12 km
- Trnava: 20 km