Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*VIDEO* Útulný domček s veľkým pozemkom Šterusy, okr. Piešťany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Šterusy
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
90 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.06.2022
Aktualizované
17.06.2022
Cena 125 000,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

*LEN U NÁS*  AK HĽADÁTE RODINNÝ DOM S UPOKOJUJÚCIM PROSTREDÍM A SÚKROMÍM, TAK STE NA SPRAVNOM MIESTE !

180345 - V obci Šterusy v blízkosti mesta Vrbové a 13 km od Piešťan predám starší 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom o výmere 1433 m2. Rodinný dom je situovaný na okraji zastavaného územia obce, uskočene mimo uličnej zástavby, čím disponuje dostatkom súkromia. Dom je jednopodlažný, prízemný, nepodpivničený, so sedlovou strechou a s úžitkovou plochou cca 65 m2. (viď pôdorys vo fotogalérii)

DISPOZÍCIA: 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, predsieň. V zadnej časti domu je hospodárska časť, kde je kotolňa a sklad. V zadnej časti záhrady je postavená podpivničená stodola.

Dom bol postavený v r. 1960 z pálenej tehly a kvádra, neskôr v r. 2005 až 2008 prebehla podstatná rekonštrukcia. V predsieni, kuchyni a v obývačke boli vymenené plastové okná s izolačným dvojsklom, zo špajze bola vytvorená kúpeľňa a samostatné WC, nové kúrenie s plynovým kotlom Protherm Panther a radiátormi, vo všetkých miestnostiach sú betónové podlahy s keramickou dlažbou alebo PVC.  Strop je drevený palachový s omietkou. Krov aj strešná krytina sú takisto v dobrom zachovalom stave. Dom je svetlý, slnečný, južne orientovaný, bez statických porúch. Veľká záhrada je udržiavaná v súčasnosti využívaná na pestovanie ovocia a zeleniny. Pred domom je trávnatá plocha s okrasnými kvetmi a drevinami. Pozemok je celý oplotený. Zo zadnej časti je obecná prístupová cesta. Dom je napojený na všetky IS: elektrinu 220/380 V, plyn, vodovod, kanalizácia je zvedená do žumpy. Voda je k dispozícii aj z vlastnej kopanej studne. Parkovanie je možné na pozemku cez zadnú bránu alebo v prednej časti v slepej uličke pred bránkou. 

Cena 125 000 €


videoobhliadka: youtu.be/whAkCQdijLI

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "C"

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. 

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky