Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 965 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom-novostavba pred dokončením, Ostrov pri Piešťanoch

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Ostrov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
01.12.2020
Aktualizované
02.03.2021
Cena 1,00 €
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

179221 - Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu pred dokončením, ktorý sa nachádza na pozemku o výmere 525m2 v tichej lokalite obce Ostrov pri Piešťanoch. Zastavaná plocha domu je 147m2, úžitková 125m2. Dispozícia domu: priestranná vstupná chodba, priestranná obývačka s kuchyňou a jedálenskou časťou, dve izby, spálňa s vlastnou kúpeľňou, druhá kúpeľňa s WC, hosťovské WC, technická miestnosť a terasa. Kúrenie v celom dome je podlahové-elektrické, ( každá izba s vlastným termostatom), ohrev teplej vody-elektrický bojler, elektrina 230/400V, rozvod vody z vlastnej studne a odpad je riešený verejnou kanalizáciou. Z obývacej izby je vstup na terasu. Parkovanie na vlastnom pozemku pred domom a vedľa domu. Rodinný dom bude napojený aj na rekuperáciu, fotovoltaiku na ohrev TÚV a v zime na dokurovanie domu, ako aj predpríprava na klimatizáciu.

Stavba bola postavená v roku 2020 zo zateplených tvárnic, stropy - drevené stropnice, strecha domu vodorovná - zateplená, vrchná hydroizolácia-Fatrafol. Na dome sú osadené plastové okná s trojsklom, plastové vstupné dvere, urobená kompletná elektroinštalácia, vnútorné omietky, odpady, zateplený sadrokartónový strop (30cm tepelná izolácia).

Cena rodinného domu v stave holodomu je dohodou. Možnosť dokončiť na kľúč po dohode s majiteľom ( sanita, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, dvere, maľovky, oplotenie, vonkajšie úpravy.....).

V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť : materská škola, základná škola, zdravotné stredisko /zubár/, potraviny, reštaurácie, pošta....
Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy. Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky