Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNA PONUKA - Rodinný dom v obci Podolie, pozemok 780 m2

Typ
Predaj
Mesto
Podolie
Ulica
Podolie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
200 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
30.06.2022
Aktualizované
15.08.2022
Cena 196 900,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj vo vyhľadávanej obci Podolie väčší, rodinný dom v dobrom stave. Dom má výbornú polohu v centre obce, pešo dostupná kompletná občianska vybavenosť. Rodinný dom bol postavený v 70-tych rokoch, stavba je zdravá, suchá, vhodná po menšej modernizácii interiéru ihneď k nasťahovaniu. Okná boli všetky vymenené okrem jedného a dvoch malých okienok na prízemí, taktiež radiátory boli kompletne vymenené pred 10. rokmi. Dom je napojený na všetky inžinierske siete + vlastná studňa. Podľa potreby je možné stavbu upraviť na dvojgeneračné bývanie. Dispozícia domu: suterén: 3 veľké skladovacie priestory, z ktorých jeden slúžil ako dielňa, ; prízemie: chodba so schodiskom, kúpelňa s WC, kuchyňa s veľkou komorou, dve veľké nepriechodné izby; 1. poschodie: taká istá dispozícia ako na prízemi, a to: kúpeľňa s WC, 3 izby, v jednej z nich je prívod vody a odpad (môže slúžiť ako kuchyňa pri dvojgeneračnom bývaní) a prináleží tu vchod do malého priestoru, ktorý môže byť buď špajza, alebo v prípade že tu bude spálňa, tak môže slúžiť ako šatník. Z 1. poschodia sa dostaneme širokými plnohodnotnými schodmi do priestranného podkrovia, kde môže budúci majiteľa urobiť ďalšie obytné priestory. Dom je voľný, po kúpe ihneď k nasťahovaniu.

Na pozemku sa nachádzajú ďalšie tri stavby. Starý rodinný dom z nepálenej tehly vhodný na zbúranie, malá hospodárska budova a novovybudovaná veľká garáž s dielňou, vhodné pre domácich majstrov alebo ako veľký úložný priestor. Taktiež nad touto stavbou je využiteľné podkrovie.

Na Vaše ďalšie otázky Vám radi odpovieme a v prípade záujmu dohodneme obhliadku tohto domu. Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., tel.: 0915 753 000, mail: info@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky