Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 158 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový rodinný dom v obci Hrádok s pozemkom 1332 m2 (okr. Nové Mesto n/V)

Typ
Predaj
Mesto
Hrádok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.03.2022
Aktualizované
02.05.2024
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  4 izbový rodinný dom v obci Hrádok. Dom je postavený v klasickej zástavbe rodinných domov. Jedná  sa o stavbu zo 60. rokov,  po kompletnej rekonštrukcii. Krásny  slnečný pozemok končiaci potokom.

Pozemok rozloha: 1332 m2,  zastavaná plocha: 519 m2
Úžitková plocha: 100 m2

Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi pohodlie okamžitého bývania.

Prízemie domu:  vstup s chodbou, zádverie, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.  Kuchyňa s modernou kuchynskou linkou sklo keramickou varnou doskou, umývačka riadu, jedáleň, priestranná obývačka, spálňa, vstup po schodoch  na podkrovie kde je priestranná spálňa, a môže byť vybudovaná  ďalšia izba.

Podkrovie domu: schodisko, izba.

K domu patria aj  hospodárske budovy - veľká letná kuchyňa s prívodom plynu a vody z obecného vodovodu, záhrada 813 m2 s vlastnou studňou a čerpadlom, garáž. 


Vodné zdroje: obecný vodovod, vlastná studňa, septik.
Kúrenie: plynové

Bývanie pre rodinu s deťmi, poprípade sa dom dá prerobiť na firmu,  kancelárske priestory a sklad. Obec Hrádok  je vyhľadávaná pre skvelú polohu v blízkosti okresného mesta Nové Mesto nad Váhom a Piešťany. V obci je  občianska vybavenosť,  všeobecný lekár 2km,  lekáreň, základná škola 3km, škôlka, kultúrny dom, reštaurácie 2 km, futbalové ihrisko, kostol, atď

Kúpou uvedených nehnuteľností môžete vyriešiť svoje potreby viacgeneračného bývania.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180200 Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.