Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 357 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nadštandardný rodinný dom v Novom Meste nad Váhom

Typ
Predaj
Ulica
Miroslava Ďuržu
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
03.11.2019
Aktualizované
14.01.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj nadštandardný poschodový rodinný dom s garážou v Novom Meste nad Váhom v novovybudovanej lokalite rodinných domov. Dom s podlahovou plochou 150 m2, sa nachádza na pozemku s rozlohou 600 m2. Rodinný dom je veľmi zaujímavo riešený. Zo vstupnej chodby na prízemí je vchod do garáže s podlahovou plochou 20 m2, technickej miestnosti, šatníku, WC a rozsiahlej presklenej obývaciej miestnosti a so vstupom na terasu a do záhrady. Obývačka je prepojená s modernou kuchyňou, ktorá má v strede ostrovček na varenie. Celá prízemná časť má veľmi vysoké plafóny a okná, ktoré presvecujú celú miestnosť, ale aj vrchné poschodie na ktorom sa nachádzajú 2 spálne a kúpelka s WC a z ktorého vedie krásne štýlové schodisko kombinované sklom až do obývačky. Steny sú vykladané štýlovým kameňom jemných prírodných farieb. Dlažba pred domom a za domom a na terase, upravený vyvýšený záhon, oplotenie v zadnej časti domu.  Príjazdová cesta asfaltová. Obecná kanalizácia, elektrina, voda, plyn. Nízke náklady na bývanie. Veľmi dobrá tichá lokalita s krásnou okolitou prírodou, 1 km do centra, 4 km na dialničný privádzač smer Ba , alebo ZA . Dom sa predáva sa na kľúč. Cena 251 500 €

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky