Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predané!Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením, s projektovou dokumentáciou, základmi Dyčka Vráble

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Vráble
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.09.2020
Aktualizované
15.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 731 m2 so súkromnou prístupovou cestou vo Vrábľoch - Dyčka. Pozemok sa predáva s platným stavebným povolením, s prípojkami - elektrina, voda. V prípade záujmu sa dá pripojiť aj na plyn. Ďalej sa predáva s projektovou dokumentáciou na 4 izbový dom a zaliate základy. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývačkou s veľkorysou výmerou 45,5 m2. Dve detské izby s kúpeľňou vybavenou vaňou a wc, rodičovská spálňa so samostatnou kúpeľňou vybavenou sprchovacím kútom, wc. Šatník, technická miestnosť a hosťovské wc samozrejmosťou. Energetický certifikát nie je vyhotovený na danú nehnuteľnosť. Zastavaná plocha domu až 164 m2. Môžte stavať svojpomocne, alebo Vám vyhotovíme dom do štádia holodomu, prípadne na kľúč. Neváhajte a využite túto skvelú ponuku a bývajte iba 3 km od Vrábeľ. Cena 45.000 eur. Cena v prípade predaja pozemku so sieťami 35.000 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri, zmluvy sú autorizované. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.