Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 186 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Podhájska s vybavením, s možnosťou využitia ako penzión s celoročnou klientelou

Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Mesto
Podhájska
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Celková plocha
877 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
25.10.2020
Aktualizované
19.10.2021
Cena 379 900,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 10 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Podhájska, len 900 m od vychýreného termálneho kúpaliska Podhájska. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kuchyňa s jedálenskou časťou, s mramorovým krbom, výstupom na terasu. Na prízemí aj poschodí sa nachádzajú 4 samostatné izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Izby na poschodí disponujú vlastnými balkónmi. Na poschodí sa nachádza druhá kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou a spoločenskou miestnosťou. Niektoré izby sú vybavené klímou. Vedľa rodinného domu sa nachádza prístavba so samostatnou kanceláriou, recepciou, skladom, wc, krytým altánkom. V prístavbe sú ďalšie dve izby s kúpeľňou, toaletou, kuchyňou. Na pozemku sa nachádza zastrešená terasa s posedením a záhradným grilom. Plocha pozemku: 877 m2. Inžinierske siete: obecný vodovod, elektrina, plyn, žumpa. Vykurovanie všetkých objektov je zabezpečené pomocou plynového ústredného kúrenia. Objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom. Parkovanie je možné vo dvore. Energetický certifikát nie je vyhotovený na nehnuteľnosť. Penzión sa predáva s klientelou, s vlastnou internetovou stránkou, prepojením na podstránky zabezpečujúce nových klientov - ako napr. booking, google, ubytovanienaslovensku. Cena 379.900 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok a poplatok na katastri za zápis záložného práva zadarmo. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.