Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zľava 10.000 eur!!!Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom Lúčnica nad Žitavou - Vajka

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mestská časť
Vajka nad Žitavou
Ulica
Vajka nad Žitavou
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
111 m2
Celková plocha
1970 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
02.06.2022
Aktualizované
15.04.2024
Cena 1,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 1970 m2 na ktorom je v prednej časti starý dom zo surovej tehly vhodný na prerábku dielne alebo garáže, zadná časť pozemku je vhodná na výstavbu rodinného domu vedenej ako záhrada v intraviláne obce Lúčnica nad Žitavou v časti Vajka nad Žitavou v susedstve novostavieb. Mesto Vráble je vzdialené 4 km kde je všetka občianska vybavenosť, Nitra 21 km.
IS: elektrika 230/400
- plynová prípojka.
- vodovod -šachta
- kanalizácia pred domom
- asfaltový prístup

Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Cena dohodou.V cene máte zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátskou kancelároiu, všetky poplatky súvisiace s prevodom, najlepšie financovanie na trhu. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.