Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 856 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj novostavba Mojmírovce

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Mojmírovce
Ulica
Mojmírovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
653 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.09.2022
Aktualizované
04.03.2024
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavbu nachádzajúcu sa v malebnej obci Mojmírovce. Dom je 4 izbový. Dispozičné riešenie: technická miestnosť s toaletou, ´ďalšia samostatná toaleta, obývačka spojená s kuchyňou, so špajzou, výstupom na terasu. Tri samostatné spálne. V kúpelni je predpríprava na vaňu aj sprchu. Dom sa predáva v štádiu holodom - vonkajšie, vnútorné stierky, dom je vymaľovaný, vypínače namomontované, dom je zateplený 20 cm polystyrénom. Okná sú plastové, trojsklo, škridla Terran, kúrenie je zabezpečené tepelným čerpadlom. Plocha pozemku 653 m2. Zastavaná plocha domu 130 m2. Cena? Ponúknite. Energetický certifikát zatiaľ nie je k dispozícii. V cene je zahrnutý kompletný právny servis zaručený advokátom, zmluvy sú autorizované. Ďalej sú v cene poplatky súvisiace s prevodom, financovanie, znalecký posudok a poplatok na katastri za zápis záložného práva. Znalecký posudok a poplatok za zápis záložného práva je v cene len v prípade financovania cez naše hypotekárne centrum. Ak Vás ponuka zaujala, rada sa s Vami stretnem na obhliadke. Volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk