Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 725 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Visolaje okr. Púchov

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Visolaje
Ulica
Visolaje
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
02.12.2019
Aktualizované
25.02.2021
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

 

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj starší rodinný domček v obci Visolaje. Je neobývaný už dlhšiu dobu. Rozloha zastavanej plochy domu je 80 m2 (16x5m) plus cca 100 m2 pozemok. Je z plnej pálenej tehly, hrúbka stien 50 cm. Má neobývanú povalu. V dome sú priznané drevené stropy, ktoré sú jeho dominantou. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Nachádza sa v centre obce.
Dom má spoločnú prístupovú cestu pre 2 domy. V cene domu sú 3 samostatné záhradky (120 m2, 245 m2, 135m2), prístupné zo spoločnej prístupovej cesty a v jednej z nich je drevené humno (5x6m) v zachovalom stave. IS: plynová prípojka je ukončená na pozemku, vodovodné potrubie je pred domom (bez nutnosti rozkopania cesty), momentálne bez elektrickej prípojky. cena 42.000,-€

Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939        Email: trencanova@gmail.com         ID: 177932

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatreni