Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 028 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový rodinný dom, Streženice (Púchov)

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Ulica
Streženická Cesta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
117 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
24.02.2023
Aktualizované
29.05.2024
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  poschodový rodinný dom  v obci Streženice (najbližšia susedná obec k mestu Púchov). K stavbe prináleží pozemok s rozlohou 214 m2, zastavaná plocha domu  je 74 m2, úžitková plocha 117 m2. Dom je napojený na  inžinierske siete (voda, elektrika, plyn , kanalizácia ), asfaltová  prístupová cesta. Strecha je valbového tvaru, drevený väzníkový krov, strešná krytina z falcovaného plechu.  Okná plastové trojsklá, farba rámov antracit z vonkajšej strany, z vnútra  v bielej farbe, vstupné bezpečnostné dvere vo farbe antracit -ladia s celkovým výzorom domu spolu s oknami a šedou fasádou v kombinácii s bielou . Vnútorné priečky s omietkami, potery, všetky vnútorné rozvody elektrina, voda, podlahové vodné  vykurovanie, komín a predpríprava na krb. Spôsob kúrenia : tepelné čerpadlo vzduch – voda  .Príprava teplej vody: tepelné čerpadlo. Obvodové múry murované z tvárnic HELUZ, na betónových základových pásoch a základovej doske. Vstup do domu je z boku na južnej strane.

 Dom je rozdelený podlažiami na dennú a nočnú časť. Na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s otvorenou kuchyňou a výstupom na terasu. Taktiež sa tu nachádza technická miestnosť .Samostatná hosťovská kúpeľňa, s  predprípravou na sprchu  a toaletu. Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby s veľkou priestrannou kúpeľňou s oknami na odvetrávanie.

Tento krásny poschodový dom vhodný na bývanie pre mladú rodinu, poskytuje mnoho benefitov. Ako napríklad dostačujúci pozemok na relax a oddych pre 4 člennú rodinu. Poschodie domu umožňuje kreativitu vo vytváraní  súkromia, pre každého člena rodiny. Dve kúpeľne, sú taktiež prínosom pre súkromie rodiny a využitia naplno možností žitia v tomto nadčasovom útulnom dome. Veľkou výhodou  kúpy domu v tejto lokalite , je že máme v ponuke dva domy, tak máte možnosť výberu podľa vlastného vkusu a potrieb vašej rodiny. Domy odporúčam mladým dynamickým rodinám , ktoré ocenia bezprostrednú blízkosť mesta Púchov ako okresného mesta , to že daná lokalita je vyhľadávaná vzhľadom na skvelú polohu , kde nie sú zápchy v cestnej doprave v žiadnej dennej či večernej hodine.

Podlahová plocha:

závetrie- 6.05 m2

zádverie- 5.03 m2

kúpeľňa- 3.13 m2

komora- 4.52 m2

kuchyňa s jedálňou- 19.03 m2

obývacia izba- 21.52 m2


 Poschodie:

schodisko- 4.98 m2

chodba- 3.96 m2

kúpeľňa- 8.34 m2

izba 1- 10.77 m2

izba 3- 14.69 m2

izba 2- 14.66 m2

Výborné bývanie v blízkosti   mesta ocení každý vlastník ktorého hlavnou prioritou pri hľadaní nového bývania je lokalita, centrum mesta Púchov 3min autom, Streženice sú predmestím okresného mesta , kde máte pocit kľudného  bývania v blízkosti prírody a bývania spojeného s pohodlím bývania v meste. 

Uvedená cena je konečná. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180771

V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Predávate/kupujete svoju nehnuteľnosť sám, ale netrúfate si na všetky fázy realitného obchodu? Radi Vám pomôžeme tam, kde si nie ste istý.Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky