Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bungalov na pozemku 650 m2, Púchov - Vieska Bezdedov

Typ
Predaj
Mesto
Púchov
Mestská časť
Vieska - Bezdedov
Ulica
Vieska Bezdedov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
650 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
10.08.2022
Aktualizované
22.04.2024
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

 VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s bungalovom v obci Vieska Bezdedov, vzdialenej asi 3 km od okresného mesta Púchov. Pozemok s výmerov 650 m2 sa nachádza v krásnom tichom prostredí v pomedzí Javorníkov a Bielych Karpát v novovybudovanej štvrti rodinných domov. Na bungalov už je vypracovaný projekt a jedná sa o 4 izbový bungalov  s rozmermi 8 x 14 m, ktorý sa dá podľa požiadaviek záujemcu prerobiť aj na 3 izbový.  Dom sa predáva v štádiu holodom s prípojkami ( elektrina, studňa, žumpa). Cena 189 000 €.  Projektovú dokumentáciu na dom poskytneme až v prípade záujmu a osobne. Výstavba domu bude realizovaná až pre konkrétneho záujemcu. Všetky ďalšie informácie Vám poskytneme pri obhliadke lokality.  Vieme poskytnúť aj projektovú dokumentáciu. Foto je ilustračné.

Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939       Email: trencanova@vasereality.sk         ID: 179934

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republik