Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba - 3 izbový bungalov v obci Horovce, pozemok 620 m2

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Horovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
92 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
3
Pridané
03.02.2023
Aktualizované
29.05.2023
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  rodinný dom -  bungalov v  obci Horovce (okres Púchov) na pozemku s rozlohou 620 m2, zastavaná plocha domu  je 110 m2,úžitkova plocha 92 m2, inžinierske siete napojené (voda, elektrika, žumpa,), kamenistá  prístupová cesta. Strecha- keramická (čierna-Danubia), s väzníkovým krovom a čiastočne úložným priestorom, okná plastové trojsklá farba vonkajšia antracit z vnútra rámy v bielej farbe), vstupné bezpečnostné dvere vo farbe antracit, vnútorné priečky s omietkami, prvá vrstva náteru, potery, všetky vnútorné rozvody elektrina, voda, podlahové elektrické vykurovanie, komín a predpríprava na krb, vypínače, zásuvky. Obvodové múry YTONG, s vonkajšou fasádou bez farby.

Dispozíciu prízemia tvorí kuchyňa s jedálňou , prepojenou  obývacou  izbou, spálňa, decká izba, kúpeľňa, technická miestnosť s kotlom ústredného kúrenia a samostatné WC.

Podlahová plocha 

Závetrie: 5,11m2

Zádverie: 4,83m2

WC:1,56m2

Technická miestnosť: 2,07

Izba: 9,87m2

Spálňa: 14,4m2

Chodba: 4,90m2

Kúpeľňa: 6,75m2

Špajza: 2,70m2

Kuchyňa a obývacia miest.: 30,30m2

Terasa:18m2

Nehnuteľnosť je v stave výstavby, predpokladaný termín odovzdania je september 2023.  Bungalov bude odovzdaný v stave holodom, bez pivnice , strednej veľkostnej kategórie určený pre 3-4 člennú rodinu.

V obci Horovce 3km od Lednických Rovní a 11km od okresného mesta Púchov , je kompletná občianska vybavenosť: škôlka, škola, pošta, potraviny, pohostinstvo.

V prípade záujmu možnosť financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru , zabezpečíme Vám najlepšie podmienky na trhu .

Uvedená cena je konečná. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180717Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky