Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVÁ LOKALITA Košeca Jednopodlažná radová výstavba s úpravou terénu

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Košeca
Mestská časť
Nová Košeca
Ulica
Nová Košeca
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Celková plocha
263 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
25.01.2021
Aktualizované
29.05.2024
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179353 V lokalite Nová Košeca predáme jednopodlažný rodinný dom s tromi obytnými miestnosťami s úžitkovou plochou 68 m2, plocha zastavaná 91m2, výmera pozemku 265 m2. Tento dom poskytuje ideálne bývanie pre trojčlennú rodinu.

Dispozičné riešenie: zádverie, dve spáľne, samostatné wc s umývadlom, technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, kuchyňa prepojená s obývačkou a terasa prístupná s obývacej izby.

Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Sedlová strecha. Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza verejný vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia, optika. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Odporúčam vidieť! 

KONTAKT: Monika Milčáková, 0907 373 255, prípadne e-mail adresa: milcakova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky