Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 330 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Veľký Cetín, ideálny na bývanie alebo investičná príležitosť

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.07.2019
Aktualizované
15.08.2019
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom vo Veľkom Cetíne - 15 km od Nitry. Dispozičné riešenie: štyri izby, tri samostatné, jedna priechodná, šatník, komora. Výmera pozemku: 2226 m2. Šírka pozemku 19 m. Na pozemku sa nachádza plyn, studňa, elektrina, obecná voda a kanalizácia sa nachádza pred pozemkom. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv alebo výstavbu rodinných domov. Pozemok je o rozmeroch 19m x 112m + 3,5m široká prístupová cesta.Vedľa domu sa nachádza letná kuchyňa so všetkými spotrebičmi, wc, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Cena 45000 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, zmluvy sú autorizované, v cene sú notárske poplatky, poplatok na katastri. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok a poplatok na katastri za záložné právo vo výške 66 eur zadarmo. Neváhajte a volajte na číslo ešte dnes na číslo 0908133421.