Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj rodinný dom v obci Trávnica

Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Mesto
Trávnica
Ulica
Orgovánova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.01.2023
Aktualizované
10.05.2023
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AGENT.SK ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trávnica, vzdialený len 5 km od známeho termálneho kúpaliska v Podhájskej.

Odporúčame vám pozrieť si virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=1M4at85wG3q , fotografie a ďalšie informácie o rodinnom dome, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte. Taktiež vám ich ochotne poskytne náš realitný agent Róbert Kubala, tel. +421 907 336 493, ktorý s vami po dohode vykoná osobnú obhliadku.

Murovaný jednopodlažný rodinný dom bol daný do užívania v roku 1960. Pôvodná časť domu je murovaná z nepálenej tehly, prístavba a vedľajšie stavby z pálenej tehly. Dom sa nachádza na rovinatom slnečnom pozemku s rozlohou 1014 m2. Napojený je na verejný vodovod, plyn, elektrinu 240 a 400 V. Na pozemku sa tiež nachádza vlastná studňa s pitnou vodou. Odpadové vody ústia do žumpy. Zavedený je internet a satelit.

Podlahová plocha domu je 120 m2. Dispozíciu domu tvoria tri spálne, dve kuchyne, dve kúpeľne s WC a sprchovacími kútmi, špajza, chodba a predsieň. V podkrovnom priestore je možné dobudovanie ďalších izieb. Vzhľadom na usporiadanie miestností je možné celý dom alebo jeho časť prenajímať turistom.

V obci sa nachádza základná škola s materskou školou, zdravotné stredisko, detské ihrisko, futbalové ihrisko, tenisový kurt. Hneď pri bráne k pozemku sa nachádza národná technická pamiatka – studňa s čerpadlom na veterný pohon, ktorá sa v súčasnosti už nepoužíva.

V roku 2020 bola dokončená kompletná rekonštrukcia domu:

- elektroinštalácie, vodoinštalácie,
- plechová strecha,
- ústredné kúrenie s plynovým kotlom,
- plastové okná,
- podlahy, dlažby,
- znížené stropy,
- dve kúpeľne s WC a sprchovacími kútmi,
- kuchynská linka s plynovým sporákom,
- fasáda z dreveného obkladu,
- krytá terasa,
- spevnené plochy, oplotenie a kovaná brána.

V dvoch izbách sú ešte pôvodné drevené dlážky.

Na pozemku sa nachádzajú drobné stavby – garáž, záhradný domček a pivnica. Záhrada je využívaná na pestovanie zeleniny a ovocných stromčekov. Nachádzajú sa tu tiež vyvýšené záhony.

Mesačné náklady na plyn, elektrinu a vodu sú 80 EUR.

Dom sa predáva so všetkým vybavením a zariadením, vrátane záhradnej techniky.


Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.