Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj novostavba Trávnica

  • Domy a vily, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Nové Zámky, Trávnica | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Mesto
Trávnica
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Celková plocha
800 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
15.06.2022
Cena 139 000,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavbu nachádzajúcu sa v obci Trávnica pri Podhájskej. Plocha pozemku aj s prístupovou cestou 800 m2. Zastavaná plocha domu 160 m2, úžitková plocha domu 130 m2. Ide o murovaný 4 izbovú novostavbu v štádiu holodomu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dispozičné riešenie: vsutpná chodba, kuchyňa prepojená s obývačkou, s výstupom na zastrešenú terasu, dve detské izby, kúpeľňa vybavená toaletou a sprchou, spálňa s kúpeľňou. a šatníkom. Rodičovská kúpeľňa je vybavená vaňou a toaletou. Šírka pozemku 20 m. Materiál: ytong, škridla Danubia eva carbon, vykurovanie kondenazačný kotol s podlahovým kúrením, žumpa. Energetický certifikát zatiaľ nie je k dispozíciíi.
Predpríprava na vonkajšie rolety, na krb.
Dom je vo výstavbe.
Cena 139.000 eur. V cene je zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátom. Všetky poplatky súvisiace s prevodom. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk