Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Mária Bencsíková
bencsikova@vasereality.sk
0907 173 204

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Hronských Kľačanoch s dvomi loggiami a terasou.

Typ
Predaj
Okres
Levice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.09.2021
Aktualizované
22.04.2024
Mgr.Mária Bencsíková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0907 173 204

Popis nehnutelnosti

179865 - Na území obce Hronské Kľačany Vám ponúkame na predaj poschodový rodinný dom. V obci  sa nachádza malý potok Perec, ktorý bol kanálom rieky Hron umelo vytvorený a sú na ňom  vybudované vodné diela ktoré slúžia pre rybárstvo, rekreáciu, poľnohospodárstvo.  Zaujímavosťou tejto obce je, že sa tu nachádza v centre vodná nádrž – rybník, ktorá je napojená na potok Perec  a je  výborným miestom na prechádzky . Obec je kompletne občiansky vybavená, ZŠ, MŠ, Lekár, kostol, autobusová zastávka, vlaková stanica, obchod, pošta, knižnica, ihrisko. Od mesta Levice sú Hronské Kľačany vzdialené  5 km,  cca 6 minút od Hypermarket Tesco.

Pred domom sa nachádza predzáhradka s okrasnými drevinami. Dom  sa nachádza v tichej lokalite na pozemku 600 m2 so zastavanou plochou 400 m2.  Postavený   z tehál, je suchý, v pôvodnom stave, okná sú drevené s vonkajšími roletami, je celý podpivničený, skolaudovaný v r.1980. Napojený je na všetky IS – plyn, voda, kanalizácia, elektrina. Dom sa vykuruje plynom, v izbách sú liatinové radiátory.

Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky  s krbom a loggiou, WC, Kuchyňa so špajzou. Na horné podlažie  sa dostanete po betónových schodoch do vstupnej chodby  kde sa nachádzajú  3 nepriechodné izby, kúpeľňa s WC, balkón a veľká terasa.  Suterén domu tvorí veľká garáž, technická miestnosť s plynovým kotlom, kúpeľňa so sprchovým kútom – využívaná aj ako práčovňa, ďalšie dve miestnosti na odkladanie vecí, potravín, zeleniny a ovocia. V záhrade za domom je niekoľko ovocných  stromov, šopa na odkladanie náradia. Za záhradou sa nachádza výhľad na okolitú prírodu.

Dom má veľký potenciál  s možnosťou si ho prerobiť podľa vlastných predstáv. Pre nenáročného klienta je dom aj hneď obývateľný.

Možnosť kúpiť aj cez hypotekárny úver ktorý Vám vybavíme bezplatne s najvýhodnejšími podmienkami. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Cena je 122 900 € a je  odsúhlasená majiteľom

 

Kontaktovať ma môžete na tel. č. 0907 173 204 + SMS + Whatsapp alebo mailom na bencsikova@vasereality.sk

Klientom zabezpečíme:

- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti

- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie hypotekárneho úveru

Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Vaše Reality s.r.o

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky