Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok v obci Mikušovce, 1500 m2

  • Pozemky, Predaj, Ilava, Mikušovce | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Ilava, Mikušovce | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Ilava, Mikušovce | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Ilava, Mikušovce | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Ilava, Mikušovce | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Mikušovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1500 m2
Pridané
29.04.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 38 000,00 €
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 1500 m2, určený na výstavbu  rekreačnej  chaty s celoročným využitím. Nachádza sa v časti obce Mikušovce. Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli žiť na dedine.

Je tu taktiež množstvo možností využitia danej polohy pozemku pre milovníkov turistiky, cykloturistiky, hubárčenia. V obci Mikušovce   je občianska vybavenosť. Napojenie na diaľnicu smer BA/Žilina je približne 8 km od pozemku..   

IS: voda (vlastná studňa). Elektrická prípojka v štádiu riešenia obce (vzdialenosť cca 20 m).

V prípade záujmu o bližšie informácie technického charakteru Vám poskytneme priamo v RK.

V prípade záujmu poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere HU a zabezpečujeme financovanie kúpy pozemkov spolu s poistením osôb a majetku. Spolupracujeme so všetkými bankami a poisťovňami v SR.

Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk.