Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 362 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok s chatou ILAVA - 1600 m2

  • Pozemky, Predaj, Ilava, Ilava | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
Ilava
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1600 m2
Pridané
16.09.2022
Aktualizované
06.05.2024
Cena 45,50 €/m2
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180496 Ponúkame Vám na predaj pozemok s chatou a hospodárskou budovou o celkovej rozlohe 1600 m2. Je prevažne rovinatý s neupravenou príjazdovou cestou. Šírka 17 metrov, dĺžka 96 metrov. IS sa na pozemku nenachádzajú. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 45,50 €/m2 

Viac informácií Vám radi poskytneme priamo na obhliadke prípadne na čísle telefónu: Monika Milčáková, 0907 373 255, prípadne na e - mail adrese: milcakova@vasereality.skPri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky