Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 595 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny pozemok pod lesom v Ilave, 5640 m2, 3000 m2, 1500 m2, 750 m2

Typ
Predaj
Mesto
Ilava
Ulica
Ilava
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
750 m2
Pridané
09.05.2023
Aktualizované
05.09.2023
Cena 51,00 €/m2
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - REALITNÁ KANCELÁRIA - vám dáva do pozornosti predaj luxusného pozemku pod lesom v okrajovej časti okresného mesta Ilava. Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite, kde okolie dáva pocit že ste stále na "dovolenke". Krásne tiché okolie pod lesom, kde vám občas prebehne jeleň alebo srnka cez pozemok je v dnešnom uponáhľanom svete jedinečnou lokalitou na zrelaxovanie po celom dni. Pozemok je možné využiť na stavbu rodinného domu alebo rekreačnej stavby. V prípade záujmu je možné oddeliť na predaj  pozemok vo veľkosti 3000 m2, 1500 m2, 750 m2 a tým vzniknú pozemky so spoločnou súkromnou prístupovou cestou. Všetky informácie o možnosti delenia, prípadne o možnostiach ktoré povoľuje územný plán obce Vám rada vysvetlím na osobnej obhliadke tohoto atraktívneho pozemku. 

Kontakt: Ing. Zuzana Mangundová, Rsc. - tel.: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk, ilava@vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky