Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 332 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predáme rodinný dom (víkendová chalupa) v Lysej pod Makytou - Dešná

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mestská časť
Dešná
Ulica
Dešná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.02.2019
Aktualizované
19.08.2019
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom, poprípade využiteľný ako víkendovú chalúpku v Lysej pod Makytou časť Dešná, ktorý leží na rozsiahlom krásnom a hornatom pozemku veľkom 4080m2. Dom sa nachádza vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti obce v prenádhernej prírode obklopenej zeleňou, krásnym lesom a príjemným zvukom horského  potôčika. Dom je komplet zrekonštruovaný! Plastové okná so širokými parapetmi, nová strecha.. Obývateľná čast je na prízemí, no je možnosť zväčšiť aj obytnú plochu dorobením izieb aj v podkroví. Zo vstupnej miestnosti v ktorej sa nachádza pekná šatníková stena vchádzate do kúpelne so sprchovacím kútom, samostatného wc a do kuchynskej časti. V kuchyni je kuchynská linka s elektrickým sporákom a rúrou, rohová lavica, stôl a stoličky. Z kuchyne sa prechádza do krásnej obývačky v kde vás upúta krb s ktorým aj vykurujú všetky obytné miestnosti. Zariadená je rohovou sedačkou a stolom. V spálňovej časti je veľká manželská postel s dvoma odkladacími skrinkami pri posteli a skriňou. Voda do domu je privádzaná z vlastnej studne. Dom je aj podpivničený. Chránený je alarmom! Odporúčame vidieť!

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle telefónu: 0907 373 255, prípadne na email adrese: pagacova@vasereality.sk

V okolí sú lyžiarske strediská Čertov, Kohútka. 

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky