Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 736 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Baluchová
katarina.baluchova@topreality-rs.sk
0918 697 637

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom (127 m2) pozemok 702 m2 Gáň, 164.999 €

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Mesto
Gáň
Ulica
Gáň
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
92 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
28.02.2023
Aktualizované
10.05.2023
Ing. Katarína Baluchová TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 697 637

Popis nehnutelnosti

NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom (127 m2) pozemok 702 m2 Gáň, 164.999 €

Dom je v štádiu Hrubá stavba a predáva sa v tomto stave, budú vymurované priečky.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha celkom : 127,00 m2
Úžitková plocha: 92,00 m2
Pozemok: 702,00 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: v prednej časti domu sú 2 samostatné izby, v strede domu je kúpeľňa s vaňou, umývadlami a technická miestnosť, samostatná toaleta. V zadnej časti domu je spálňa, obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou, špajza. Z obývacej izby je východ na pozemok.

POPIS MATERIÁLOV: Nosné murivo Porfix 37,5 cm s parametrami nezateplenia, priečky 15-20 cm, škridlová strecha väzníková valbová s pochôdznou povalou, prekrytá terasa 5m2,

POZEMOK: plocha pozemku je krásnych 702 m2. Súčasťou pozemku je vodomerná šachta. Na pozemku sú IS: voda, elektrina, plyn, pred pozemkom je kanalizácia.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ V OBCI GÁŇ:
Obec má približne 900 obyvateľov, malá a milá dedinka, kde sa nachádza obchod, potraviny, škôlka, fitness centrum. Je vytvorené Občianske združenie Mládež Gáň, ktoré pripravuje veľa aktivít a výletov pre mládež a pre dôchodcov. V dedine premáva autobus a je tu železničná stanica (vlak Trnava - Galanta). Vzdialenosť Gáň - Galanta 5 km, Sládkovičovo – 8 km.
Veľkou výhodou je výborné napojenie na diaľnicu Trnava a Nitra.


Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA DOM – Hrubá stavba s pozemkom 702 m2: 164.999 ,- €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.