Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Christian Thüringer
kiko@happyreal.sk
0904619989

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba 4 izb. RD Jahodná - Skolaudované

Typ
Predaj
Mesto
Jahodná
Ulica
Vinohradská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
103 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
24.07.2023
Aktualizované
26.09.2023
Christian Thüringer Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Predáme 4 izb. samostatný rodinný dom na pozemku s výmerou 630 m2 s kompletnými IS. Novostavba rodinného domu je postavená s Ytongu napojená na elektriku, vodovod, plyn a kanalizáciu. Dom má obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou s výstupom na budúcu terasu, samostatné WC, kúpeľňu s vaňou, sprchou aj WC, tri samostatné izby. Spálňa je riešená s vlastnou kúpeľňou z ktorej je možné urobiť šatník.
Dom je vykurovaný podlahovým kúrením s plynovým kotlom Buderus. V dome je predpríprava na alarm, krb, klimatizáciu, vonkajšie rolety....
Pozemok je oplotený s troch strán betónovým oplotením, z prednej stany je urobený betónový základ a predný plot. Dom sa predáva v stave holodom. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Novostavba sa nachádza v novej lokalite v tesnej blízkosti ramena Malého Dunaja, cyklotrasy s možnosťou športového a rekreačného využitia.
Stavba je už skolaudovaná.
Kontakt: p. Thuringer 0904619989