Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Asistentka
reality@samorin.com
+421948790082

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj veľkého domu v dobrej lokalite

Typ
Predaj
Mesto
Povoda
Ulica
Povoda
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
26.08.2023
Aktualizované
18.09.2023
Asistentka Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421948790082

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný päťizbový, poschodový rodinný dom s úžitkovou plochou cca. 150 m2. Dom sa nachádza neďaleko Dunajskej Stredy v obci Povoda. Prístup k domu v pokojnej časti obce je z dvoch strán. Stavba sa nachádza pri asfaltovej ceste a zozadu je prístup poľnou cestou popri vode. Práve vodné zátišie za záhradou vytvára dokonalé miesto na posedenie v tichom prostredí priamo na konci pozemku. Dom je postavený na parcelách s výmerou 792 m2. Záhrada sa delí na oddychovú zónu v prednej časti a úžitkovú plochu využívanú na pestovanie zeleniny v zadnej časti pozemku.  Zastavaná plocha kompletne podpivničeného domu je 104 m2. Okrem členitých pivničných priestorov s viacerými miestnosťami sa v spodnej časti domu nachádza aj garáž s montážnou jamou. Na prízemí sa okrem obývacej izby a kuchyne so špajzou, nachádza aj kúpeľňa so sprchovým kútom a toaleta. Na poschodie vedú pohodlné murovanú schody a na poschodí sa okrem štyroch samostatných a nepriechodných izieb nachádza aj kúpeľňa s vaňou a toaleta. Celé poschodie je prepojené širokou chodbou. Dom skolaudovaný v roku 1986 prešiel v posledných rokoch viacerými rekonštrukciami. Boli vymenené plastové okná a dvere, položená bola aj plávajúca podlaha vo všetkých izbách a dobudovaný sprchový kút na prízemí. V roku 2020 bola položená nová izolácia na streche. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vrátane vody, kanalizácie, plynu a elektriny. Elektrina je dostupná nielen klasická 220, ale aj zosilnené napätie 360, ktoré je dostupné aj v murovanom záhradnom domčeku s dielňou. Murovaný dom je postavený z tehly a kúrenie zabezpečujú kvalitné radiátory napojené na plynový kotol. Na pozemku je samozrejme aj funkčná studňa. Obec Povoda je pokojná dedinka na okraji Dunajskej Stredy a novou diaľnicou R7/D4 je aj výrazne uľahčené cestovanie do Bratislavy. Ponuku sa určite oplatí vidieť.

 Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 179 000 €

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com  www.samorin.com, www.byvanie.com