Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované: 4-izbový rodinný dom s garážou pozemok 1011m2

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
356 m2
Celková plocha
1011 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
22.12.2023
Aktualizované
19.06.2024
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľký 4-izbový rodinný dom s garážou nachádzajúci sa v obci Dolný Chotár. Dispozícia: 1.PP: chodba, 3x miestnosť, 1x technická miestnosť a garáž.
2.NP: zádverie, chodba, obývacia izba, 3x izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Celková výmera pozemku je 1011m2, úžitková plocha domu je 356m2 . Dom je kompletne podpivničený, postavený z tehly v kombinácii s yporom. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol s radiátormi. Siete : elektrina, vlastná studňa + septik. Na dome sú veľmi nízke náklady na bývanie. Doporučujem vidieť.
Nehnuteľnosť je bez tiarch a kúpou voľná. Vzdialenosti : Bratislava 81,5km (1 hod), Galanta 25km (20min),Trnava 52km (45min), Nitra 63km (45 min) Dunajská Streda 31 km (30min). V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907