Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 526 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Dolná Maríková, pozemok 367 m2 (v rekonštrukcii)

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
75 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
14.02.2021
Aktualizované
25.02.2021
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj neskolaudovaný rodinný dom v prebiehajúcej rekonštrukcii, vhodný na celoročné bývanie poprípade víkendové chalupárčenie. Dom ma nasledovné  dispozičné riešenie: podpivničený priestor  pod celým domom kde sa nachádza technická miestnosť s  novým  kotlom na tuhé palivo studňa na vodu bez vodárničky, na prízemí sa nachádza  po schodoch vstupná chodba,  kuchyňa, kúpeľňa a denná izba, schody na poschodie vedú do dvoch samostatných izieb, kde jedna má balkon. Strecha  má eternitovú krytinu, na celom dome boli vymenené nové plastové okná minulý rok. Odpad je vedený do septiku. Na pozemku sa nachádzajú dve stavby, jedna drevenica s popisným číslom a jedna drevená stavba  s pivnicou.  Užitková  plocha 75 m2, pivnica  30 m2, zastavaná plocha 105 m2 pozemok 367 m2.


Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.