Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
+421 907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1i byt v Banskej Bystrici na Uhlisku

Typ
Predaj
Mestská časť
Uhlisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
18.06.2018
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj veľmi zaujímavý 1 izbový byt v osobnom vlastníctve v lokalite /širšie centrum/ Uhlisko v BB. Lokalita je tichá, kľudná, plná zelene, blízko centra. Nehnuteľnosť sa nachádza na ideálnom poschodí v novo zateplenej, kompletne zrekonštruovanej, tehlovej bytovke. Výmera bytu je 33 m2 a pôsobí veľmi príjemne, priestrane. Byt prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňa: výmenu plastových okien v roku 2014, novú elektroinštaláciu v celom byte so 6 ističmi (z toho 2 sú naviac ako prúdové chrániče), stierky v jednej izbe, laminátovú podlahu v izbe, keramickú dlažbu v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni. V priestrannej kuchyni je pekná, nová, rohová linka na mieru. Vchodové bytové dvere sú bezpečnostné, protipožiarne. V celom byte sú vymenené nové dvere s oblôžkou. Kúpeľňa je zrekonštruovaná, murovaná s vaňou a spoločná s WC. V byte boli menené aj nové radiátory. V izbe sú 2 vstavané skrine na mieru. Byt je svetlý, orientovaný na východ. K bytu prislúcha komora hneď pri vstupe do bytu a latková pivnica v suteréne. Hneď pri vstupných dverách je aj výstup na spoločnú priestrannú lodžiu, kde je možné sušiť prádlo, prípadne si posedieť pri kávičke.
Náklady na 1 osobu sú 80€ / výrazné preplatky cca 300€/ plus elektrika 14€ /v byte nie je plyn/. Bytový dom má vlastnú kotolňu.
Čo sa týka parkovania tak to je úplne super, lebo sa parkuje vo dvore bytového domu.
Pri dome je aj detské ihrisko ktoré patrí bytovému domu. V blízkosti je obchod, škola, kompletná občianska vybavenosť.
Byt určite odporúčam, či už na bývanie, alebo ako investíciu. Vieme Vám poradiť aj pri financovaní :)
Zavolajte, alebo napíšte a dohodneme obhliadku podľa možností čím skôr :)
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 1688
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785 alebo 0903 246 649