Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 488 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izb. byt 33m2 rekonštrukcia Zvolen predaj

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Lieskovská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
01.03.2024
Aktualizované
15.04.2024
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj 1 izb. byt bez balkóna s rozlohou 33 m2, ktorý sa nachádza na vyvýšenom prízemí 4 poschodového bytového domu na Lieskovskej ceste v meste Zvolen. 

K bytu je možné dokúpiť aj pivničný priestor s rozlohou 2 m2 za 2000 eur. 

V byte práve prebieha rekonštrukcia -výmena podláh,stierky,kuchynská linka,dvere. V minulosti prešiel rekonštrukciou- elektrické rozvody,plastové okná, kúpeľňa s WC-keramická dlažba, obklady, sanita.  V cene bytu je aj chladnička a práčka.

Dispozícia: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, samostatná kuchyňa, izba. 

Lokalita: nachádza sa na okraji mesta časť Lieskovec, MHD pred domom.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

https://youtu.be/EsabP2s5YN0